Jarmark Bożonarodzeniowy 2017

Szanowni Państwo!

Już po raz szósty pod ostrzeszowską Basztą odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy, który będzie okazją nie tylko do zakupu prezentów, naturalnych wyrobów czy barwnych świątecznych ozdób. Celem Jarmarku jest kultywowanie naszych rodzimych tradycji i dzielenie się atmosferą Świąt Bożego Narodzenia. Nieodłącznym elementem tych Świąt jest muzyka i tego na Jarmarku z pewnością nie zabraknie. Będą przedstawienia teatralne nawiązujące w swojej treści do bożonarodzeniowych i jarmarcznych zwyczajów.
Program Jarmarku został ułożony w ten sposób, aby niemal w każdej chwili jego trwania coś się działo, aby nasi goście dokonując zakupów, oglądając rękodzielnicze wyroby czuli świąteczną atmosferę i wewnętrzną radość.

Serdecznie zapraszamy wszystkich artystów rękodzielników, muzyków, ludzi z pasją oraz producentów i sprzedawców żywności regionalnej do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 17 grudnia 2017 r. przy Kazimierzowskiej Baszcie w Ostrzeszowie.

Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres mailowy: [email protected]  lub dostarczenie do sekretariatu Ostrzeszowskiego Centrum Kultury do 12 grudnia 2017 r. 
Druk zgłoszenia w załączniku.

 
 
 
Zapraszamy serdecznie
Ostrzeszowskie Centrum Kultury