Sierpień 2015

"Piękno Ziemii Ostrzeszowskiej"

Zapraszmy do obejrzenia wystawy zdjęciowej w galerii OCK - na prawdę warto.

Dożynki 2015

Zapraszamy już wkrótce na dożynki gminno - parafialne do Szklarki Myślniewskiej. Fotorelacja z dożynek znajduje się na facebook.com/ockfb

Tagi: 

Gra Miejska - "Ostrzeszów zaklęty w czasie"

Możliwość rywalizacji, aktywnego i radosnego spędzenia popołudnia. Przenieśmy się w czasie! Zapraszamy!

Wakacje z OCK

"ARTYSTYCZNE ZABAWY TWÓRCZE" - piątek godz. 17.00
Rozwijanie wyobraźni, sprawdzenie możliwości twórczych.
Rozwój zainteresowań i pasji.

Zajęcia mają na celu pobudzenie dzieci i młodzieży do kreatywnego i twórczego spędzania wolnego czasu.

IDOL 2015 - półfinały za nami

Do historii przeszły półfinały ostrzeszowskiego "Idola" 2015. Pełno było emocji, nie brakło nutki rywalizacji, a także tremy, z którą skutecznie pomagali radzić sobie rodzice. Niektórzy w tym celu nawet sami zaśpiewali na naszej scenie. Szanowne Jury oraz głosy naszej publiczności wyłoniły najlepszych, których już wkrótce czeka wielki finał.

Oto oni:

Tagi: 

Festiwal Transatlantyk w Ostrzeszowie

Festiwal Transatlantyk w Ostrzeszowie
Mobilne Kino Skody
OSTRZESZÓW 22/08/2015 godz. 21:30
PARK MIEJSKI im. Jana Pawła II
Film: Adventureland

200 leżaków dla kinomanów :)

Zapraszamy!
http://transatlantyk.org/skoda#wielkopolska

Historia, edukacja, zabawa...!

Fotorelacja z imprezy na facebooku :) https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152883205675666.1073741962.3... zapraszamy na imprezę historyczno - edukacyjną mająca na celu zabawę z wojownikami z czasów średniowiecznych.

Tagi: 

Lato z Kulturą - piosenki Anny German

Niezwykły koncert, na który składają się piosenki Anny German w przepięknym wykonaniu znakomitej artystki, która przyjechała do Polski z Uzbekistanu na zaproszenie Polskiego Konsula. Inna Kamarian (śpiew) - urodzona w Taszkiencie, ukończyła Państwowe Konserwatorium Muzyczne w klasie śpiewu solowego. Dysponuje sopranem liryczno-koloraturowym, koncertowała w Polsce, Niemczech, Włoszech. W programie najsłynniejsze piosenki: Tańczące Eurydyki, Człowieczy los, Wszystko w życiu ma swój kres, Warszawa w różach, Kocham Cię i inne. Piosenki wzbogacone są cytatami słów najbliższych przyjaciół, którzy współpracowali z Anną German i do dziś noszą ją w swojej pamięci i sercu. 22 sierpnia 2015 r. godzina 19:00 DZIEDZINIEC BASZTY - w razie niepogody Kawiarnia Baszta​ Serdecznie zapraszamy!

Tagi: 

Kwalifikacje - Kaba 2015

Z przyjemnością informujemy, że zakwalifikowaliśmy już kabarety do przeglądu kabaretowego "KABA 2015". Zgłosiło się 11 kabaretów, z których wybraliśmy 4 do występu finałowego. Zapraszamy już dziś, szykuje się dużo śmiechu. 5 września na baszcie w Ostrzeszowie - występy finałowe "KABA 2015".   

Załączniki: 

Strony