Pracownie

Harmonogram zajęć

Zapraszamy !

Tagi: 

PLENER MALARSKI

Plener malarski dla seniorów

PLENER MALARSKI W OSTRZESZOWIE DLA MŁODZIEŻY I SENIORÓW

Serdecznie zapraszamy seniorów oraz młodzież do udziału w plenerach malarskich jakie będą się odbywały w Ostrzeszowie oraz okolicach. To świetna forma spędzania czasu, przygoda, rozwijanie swoich pasji. Plener poprowadzi pani Elżbieta Lubińska instruktor z OCK. Organizatorem plenerów jest Ostrzeszowskie Centrum Kultury.

Załączniki: 

Sukces Pracowni Plastycznej OCK

Kolejny sukces dzieci i młodzieży z pracowni plastycznej Ostrzeszowskiego Centrum Kultury! Sześć  osób zalazło się w gronie laureatów Ogólnopolskiego Konkursu "Skrzydlaty Świat", zorganizowanego przez Wawerskie Centrum Kultury w Warszawie. Hania Stanisławska zwyciężyła w kategorii wiekowej 14-16 lat. W tej samej kategorii, drugie miejsce zajęła Ania Chudzińska.

Zapraszamy do pracowni OCK

Tagi: 

Kolejna nagroda dla PRACOWNI PLASTYCZNEJ OCK

Mamy kolejną laureatkę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pocztówka z wakacji", zorganizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury filia Zastów w Warszawie.
Katarzyna Dominik lat 9 z Pracowni Plastycznej OCK - prowadzonej przez Panią Elżbietę Lubińską - została laureatką III nagrody.
Mimo selekcjonowaniu i ograniczeniu ilości wysyłanych prac

Nagrody dla pracowni plastycznej OCK

Pracownia plastyczna OCK z kolejnym sukcesem 

Nabór do pracowni na rok 2014/15

Tagi: 

Nabór do pracowni OCK

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do Pracowni OCK. Od września rusza nabór do pracowni tanecznych, ceramicznej, wokalnej, teatralno-kabaretowej, plastycznej, sekcji szachowej. Zapisz się już dziś! Szczegóły na plakacie.

Tagi: 

06.02.2013 - Pracownia taneczna - spotkanie organizacyjne

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach tanecznych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 06.02.2013r.,  w sali klubowej Ostrzeszowskiego Centrum Kultury

Strony

Subscribe to RSS - Pracownie