Styczeń 2016

Bal u Bałwanka 2016

Tradycynie na zakończenie ferii Ostrzeszowskie Centrum Kultury zorganizowało bal kostiumowy dla najmłodszych. Zabawy, pląsy, konkursy z nagrodami i wybór Króla i Królowej Balu u Bałwanka to główne atrakcje sobotniego popołudnia :) Jak dowiedzieliśmy się od uczestników z niecierpliwością oczekiwać będą kolejnej edycji tej imprezy.

Akcja Zima -Zajęcia taneczne

Brak śniegu można zrekompensować w taneczny sposób :)

Akcja Zima - turniej piłkarzyków

Wczorajsze emocje z Mistrzostw Europy miały swoje odzwierciedlenia na dzisiejszym turnieju piłkarzyków.

Fotorelacja pod adresem:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153150256870666.1073741996.3...

Bal u Bałwanka!

Bal kostiumowy u Bałwanka dla dzieci! Zapraszamy!

"Wilk i Zając"

W minioną niedzielę teatr Art-Re rozbawił nas, a w szczególności najmłodszych widzów sztuką "Wilk i Zając". Widownia wyraźnie stała w tym pojedynku po stronie... Zająca! ;)
Zapraszamy na drugi tydzień ferii z OCK!

więcej zdjęć:

https://www.facebook.com/ockfb/

Ferie z OCK

Nie wyjeżdżasz nigdzie na ferie? Chcesz ciekawie i wartościowo spędzić ten mroźny czas? Zapraszamy do OCK!
W programie drugiego tygodnia ferii między innymi: Bal u Bałwanka, turniej w piłkarzyki, warsztaty "guzikami malowane", seanse filmowe dla dzieci... i wiele wiele innych.

Zapraszamy!

Księżniczka na Ziarnku Grochu - spektakl i warsztaty

Wczoraj w Ostrzeszowskim Centrum Kultury odbył się niezwykły spektakl, niezwykłych aktorów... W ze swej natury martwe pacynki, życie tchnęli prawdziwi fachowcy teatru lalkowego, którzy rozbawili i wzruszyli publiczność. Później podzielili się także swoją tajemną wiedzą jak ożywiać kukiełki i tworzyć nimi wspaniałe opowieści...

Tagi: 

Guzikami malowane...

W czwartek, 21 stycznia w ostrzeszowskim Muzeum Regionalnym im. Władysława Golusa odbyły się pierwsze „guzikowe” warsztaty. Uczestnicy od lat 5 do... Ostrzeszowianie i Krakowianka, po obejrzeniu obrazów Liliany Gronuś tworzyli swoje dzieła.

Tagi: 

Koncert zespołu "Turnioki"

Wczoraj mieliśmy okazję powrócić nieco duchem do atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Pomógł nam w tym zespół Turnioki. Kościół pw. Chrystusa Króla zostałwypełniony po brzegi i rozbrzamiał kolędami i pastorałkami. Dziękujemy wykonawcom i publiczności!

 

Więcej zdjęć: 

Tagi: 

Strony