Maj 2016

KINO PLENEROWE Z MUZYKĄ NA ŻYWO

Zapraszamy 18 czerwca na film z muzyką na żywo w wykonaniu zespołu Czerwie.

Dziedziniec Baszty

godz. około 21:15

WSTĘP WOLNY

 

Charlie Żołnierzem” (1918), reż.: Ch.Chaplin
Czas .45 min

Niemy Film w Muzeum

Ostrzeszowskie Centrum Kultury i Muzeum Regionalne im. Władysława Golusa zapraszają na NIEMY FILM - "MOCNY CZŁOWIEK" Z MUZYKĄ NA ŻYWO W WYKONANIU ZESPOŁU SUNA PATH

5 VI 2016 - FIN AMOR

W trakcie obchodów Dnia Dziecka przewidzieliśmy atrakcję dla starszych widzów.

Zapraszamy

Nabór do Miejskiej Orkiestry Dętej

Jeśli potrafisz grać na instrumencie dętym lub perkusyjnym i chcesz rozwijać swoje muzyczne zainteresowania i pasje zgłoś się.
Miejska Orkiestra Dęta czeka!

Śląskie Szlagiery

Śląskie szlagiery po raz kolejny w OCK. Tym razem z okazji Dnia Matki. Zrób prezent swojej mamie i zabierz ją na koncert! 29 maja 2016 r. god. 17.00 sala OCK Bilety do nabycia w cenie 45 zł. Serdecznie zapraszamy!

05. 06. 2016 - Rodzinny Dzień Dziecka

Serdecznie zapraszamy całe rodziny 5 czerwaca br. na Rodzinny Dzień Dziecka.

W programie między innymi:

 

Calineczka - Adaptacja jednej z najsłynniejszych baśni H.Ch. Andersena przenosi widzów w świat przepełniony pięknymi kolorami, muzyką

ART-laboratorium w OCK!

UWAGA!!! Chcesz zostać filmowcem? Ten projekt jest dla Ciebie!
 
Ruszamy z projektem "ART-laboratorium, czyli przestrzeń dla młodych", Pod nazwą tą kryje się realizacja serii bezpłatnych, kompleksowych warsztatów artystyczno - filmowych: aktorskich, operatorskich, fotograficznych, charakteryzacji, reżyserii oraz finalizujący owe przedsięwzięcie Przegląd Filmów Krótkometrażowych - Youth 4 Film.
 
Projekt ma ukazać, iż nie jest ważny stopień zaawansowania, doświadczenie oraz wiedza o filmie. Nie trzeba mieć własnego sprzętu zdjęciowego ani montażowego, a jedynie dobrą i silną wolę. Wspólnym zaangażowaniem i kreatywnością można zbudować proces powstania filmu, od planowania, przez zdjęcia, po montaż.
Spotkanie organizacyjne 9 czerwca 2016 r. w sali klubowej OCK. Serdecznie zapraszamy!

Średniowiecze da się lubić!

Realizujemy projekt Średniowiecze da się lubić, który uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  Informacje w załącznikach - zaproszenie do składania ofert na Sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem oraz formularz oferty.

Festyn 3 majowy za nami!

Festyn 3 Majowy za nami Emotikon smile Nie zabrakło licznych atrakcji i wrażeń. Rozpoczęliśmy na ludowo występami zespołów: V Biesiada, Jubilaci i Rogaszanie, potem na scenie zagościli najmłodsi z popisami tanecznymi i wokalnymi. Swą obecnością zaszczycili nas Klub Tańca Madar i Ostrów Dance Academy.

Średniowiecze da się lubić!

Realizujemy projekt Średniowiecze da się lubić, który uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  Informacje w załącznikach - zaproszenie do składania ofert na tablice plexi/PCV, formularz oferty, rozstrzygnięcie zamówienia.

Strony