Lipiec 2016

Piknik Artystyczny

Zapraszamy serdecznie na PIKNIK ARTYSTYCZNY, w ramach
XIX Pleneru Malarskiego.

Ostrzeszowski RYNEK
Sobota 30 lipca 10.00 - 14.00
Niedziela 31 lipca 10.00 - 15.00

W trakcie pikniku m. in. prezentacja obrazów i rysunków uczestników pleneru, spotkanie z artystami, możliwość zakupu obrazów, konkurs rysunkowy dla dzieci, portret lub karykatura na życzenie.

Eliminacje do Ostrzeszowskiego IDOLA

Przegapiłeś nabór do OSTRZESZOWSKIEGO IDOLA?
Nic straconego! 10 sierpnia o godz. 17.00 dodatkowe
ELIMINACJE OTWARTE. Zapraszamy :)

Na finalistów tegorocznej edycji czeka niemała gratka - warsztaty z wokalistą i basistą zespołu BIG CYC - Dżej Dżejem, który zaszczyci również swoją obecnością skład jury.

Wakacja z OCK

Spędzasz wakacje w domu? Nigdzie nie wyjeżdżasz? Przyjdź do nas!
Wakacje z OCK - zapraszamy serdecznie :)

Program od 30 lipca do 12 sierpnia.

Wyniki postępowania ofertowego

Wyniki postępowaniu prowadzonego w trybie zapytania ofertowego na zadanie: Odbudowa części wschodniej muru obwodowego zamku w Ostrzeszowie w załączniku:

 

Wakacje z OCK

Wakacje z OCK. Zapraszamy! Warto!

Średniowiecze da się lubić!

Nasz projekt Średniowiecze da się lubi! wkracza w fazę realizacji i montażu. Co nowego jest już w naszej ostrzeszowskiej baszcie? Możecie zobaczyć na żywo lub w internecie: http://wlkp24.info/aktualnosci/17675,ostrzeszow-wakacje-z-duchami-w-basz... Kolejne atrakcje będą sukcesywnie montowane w ciągu kolejnych tygodni: sala rycerska, średniowieczne skryptorium, multimedialna historia zamku, legendy ostrzeszowskie w wersji multimedialnej, średniowieczne cechy rzemieślnicze, wirtualny lot nad Ostrzeszowem za pomocą googli HTC Vive. Czym są takie okulary możecie zobaczyć tu: https://www.youtube.com/watch?v=qYfNzhLXYGc

 

Podziękowanie za Dni Ziemi Ostrzeszowskiej 2016

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy za wspólne świętowanie podczas Dni Ziemi Ostrzeszowskiej 2016, najważniejszej i największej imprezy plenerowej jaka odbywa się na ostrzeszowskiej ziemi. Te dni to czas zabawy, wspólnego świętowania i biesiadowania, na które wszyscy czekają z niecierpliwością. Organizacja imprez plenerowych zawsze w dużej części zależna jest od pogody. W tym roku pogoda zmieniała się z godziny na godzinę. Mieliśmy upały, chłód, deszcz, słońce, ale cieszymy się, że te zmieniające się warunki pogodowe nie odstraszyły publiczności i na głównych koncertach park przy ostrzeszowskiej baszcie jak zwykle był pełen. Cieszymy się, że tak wiele osób chce się wspólnie bawić, wspólnie uczestniczyć w koncertach i zabawach. Udało nam się przygotować taki program, który przyciągnął mnóstwo osób, młodszych i starszych, dzieci i całe rodziny. Można było m.in. posłuchać rocka progresywnego, muzyki biesiadnej, disco polo, hip-hop, pop, folk/rock.  Fotogaleria: https://web.facebook.com/ockfb/photos
Podobnie jak w poprzednich latach nasza wspólna zabawa odbyła się dzięk