Październik 2016

Galeria OCK zaprasza lokalnych twórców

Galeria OCK zaprasza!  Galeria OCK, która mieści się w holu Kina Piast zaprasza. Miejsce to doskonale nadaje się do prezentacji lokalnej twórczości. Zamontowane oświetlenie ekspozycyjne pozwoli lepiej prezentować artystyczne prace.

Weekendowe Halloween

WEEKENDOWE HALLOWEEN w Kino PIAST - CYFROWE 3D​

W niedzielę 30 października i poniedziałek 31 października
"STRASZNI WIDZOWIE" - osoby w strasznym przebraniu wchodzą za 10 zł!!! Przebierajcie się i bądźcie STRASZNI!
Zapraszamy ;)

Dżem w Ostrzeszowie

Mówi się o nich „polscy Rolling Stonesi”... I nie na darmo, ponieważ porwali wczoraj ostrzeszowską publiczność zebraną na hali sportowej by zobaczyć i przede wszystkim posłuchać naszego "Dżemu"! Działo się! Zaczęli od stosunkowo nowych utworów, a na bisy mogliśmy usłyszeć klasyki takie jak "Sen o Viktorii" czy "Whisky". Dziękujemy artystom i naszej wspaniałej publiczności!

Koncert Galowy Muzyki Wiedeńskiej

W minioną sobotę odbył się XIII Koncert Galowy Muzyki Wiedeńskiej "Od J. Lannera do R. Stolza". Zagrała dla nas Wrocławska Orkiestra Festiwalowa im. Johana Straussa z solistami: Kariną Skrzeszewską-sopran, Davidem Beucherem-tenor oraz Wiktorem Kuzniecowem-skrzypce. Orkiestra zagrała pod batutą samego Jana Ślęka, który obchodził 60. jubileusz swojej pracy twórczej.

Koncert zaduszkowy

Nadeszła jesień, a wraz z nią nastrój melancholii i zadumy. Liście spadające z drzew, przypominają nam o przemijaniu, także tym ludzkim. Dlatego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wspólnej chwili zadumy podczas koncertu zaduszkowego w wykonaniu Pauli Pływaczyk (wokal i gitara) i Mariusz Łęcki (gitara). W ten jesienny wieczór, 2 listopada o godzinie 19.00 w kaplicy przy cmentarzu (ulica ks. Z.

Wystawa w wieży baszty

Ponad 1000 osób zwiedziło nową wystawę "Średniowiecze da się lubić!" w wieży basztowej Zamku Kazimierzowskiego w Ostrzeszowie. Wystawa została otwarta 3 września br. a przygotowywania do jej otwarcia trwały blisko 6 miesięcy.

Premiera Sztuki uwodzenia

Zapraszamy na seans specjalny 23 października o godzinie 16.00 do Kino PIAST - CYFROWE 3D"Szkoła Uwodzenia Czesława M.".  Bilety do nabycia w Kasie Kina Piast.

Po filmie odbędzie się spotkanie z reżyserem - ostrzeszowianinem Aleksandrem Dembskim, na które wstęp jest wolny. Zapraszamy! 

Piotr Bałtroczyk w OCK.

Piotr Bałtroczyk w kabaretowym programie autorskim 28 października w Ostrzeszowskim Centrum Kultury. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie OCK lub online: https://www.bilety24.pl/inne/piotr-baltroczyk-26456?id=132526
 
Tagi: 

Kino samochodowe - "O Północy w Paryżu"

Było już kino w plenerze, na sali, a teraz będzie w samochodzie! Zapraszamy 16 października 2016 r. na godz. 19.00 na seans w kinie samochodowym, na parkingu przy ul. Kaliskiej w Ostrzeszowie. Wyświetlimy Wam świetny film Woodego Allena "O północy w Paryżu".
WJAZD WOLNY!

Strony