luty 2017

Strojne Jajo 2017

Lubicie robić pisanki? Zapraszamy do konkursu "Strojne Jajo"! Jaja dostarczamy do 5 kwietnia wraz z kartą zgłoszenia do Ostrzeszowskiego Centrum Kyultury.

 

Teresa Werner w OCK

TERESA WERNER 6 kwietnia godz. 19.00

Teresa Werner jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Jej piosenki oraz teledyski regularnie emitowane są na antenach radiowych i w telewizyjnych stacjach.

Niezapomniane przeboje w jej wykonaniu na długo pozostaną w Państwa pamięci. Zapraszamy!

 

UTW zaprasza na"Aktywny Senior to zdrowy Senior"

ZAPRASZAMY

 UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU

w Ostrzeszowie zaprasza mieszkańców miasta i okolic

6 marca 2017 r. o godz. 17.00

do sali kinowej OCK

"Kuszenie Śmierci" - spotkanie z Lechem Dyblikiem

Program „Kuszenie Śmierci” to opowieść o człowieku, który wiele razy mógł wybrać ciemną drogę, kuszony przez środowisko „artystyczne” najpierw w liceum, później na deskach teatru i planie filmowym. Jest to pewnego rodzaju spowiedź artysty... Artysty nieprzeciętnego, wszechstronnego wybitnego aktora teatralnego i filmowego, który także śpiewa.

Koncert Dzieci Paniom

Nasze Panie zostaną obdarowane także przez najmłodszych muzyczno-tanecznymi kwiatami. Zapraszamy na występ mini JOY i FUN DANCE 12 marca godzi.15.00!

III edycja konkursu fotograficznego - PIĘKNO KOBIETY

Panowie! Aparaty w dłoń! Przygotowaliśmy dla Was konkurs fotograficzny „Piękno Kobiety”. Zadaniem uczestników konkursu będzie uchwycenie naszych mam, mam naszych mam, córek cudzych mam, sióstr, ba! nawet sióstr zakonnych, teściowych(?), kochanek, narzeczonych i pięknych nieznajomych w ich codziennej niezwykłości. Konkurs rozpoczynamy dziś – czyli 16 lutego.

Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej

Już wkrótce koncert Miejskiej Orkiestry Dętej. 26.02 godzina 15.00. Zapraszamy!

Kabaret pod Wyrwigroszem

Już 4 marca w Ostrzeszowskim Centrum Kultury wystąpi "Kabaret pod Wyrwigroszem". Zapraszamy serdecznie!

Możliwość zakupu biletów przez internet: 
https://www.bilety24.pl/kab…/kabaret-pod-wyrwigroszem-29888…

Ferie na dmuchańcach

Skoki, ring bokserski, wspinaczka, hokej, koszykówka, przeprawa przez dżungle, malowanie twarzy... Tak rozpoczęliśmy wczoraj ferie z OCK.  Była radość i szał zabawy! Dziękujemy I Liceum Ogólnokształcące im.