Maj 2018

Filmowy Dzień Dziecka

Kino PIAST - CYFROWE 3D gorąco zaprasza wszystkie DZIECI na FILMOWY DZIEŃ DZIECKA.

Dla "starszaków" HAN SOLO, a dla najmłodszych FUTRZAKI RUSZAJĄ NA RATUNEK. Oprócz filmowych przygód malowanie buziek, balonikowe zwierzątka, słodkie upominki i małe niespodzianki. Bez uśmiechu nie wypuścimy nikogo.

1 czerwca

X-lecie Szkoły Zespołów Adama Fulary

Adam Fulara - wybitny ostrzeszowski muzyk, gitarzysta na najwyższym światowym poziomie, a co najważniejsze osoba, która od lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Założyciel "Szkoły Zespołów Adama Fulary", z której wyszło już wielu wybitnych absolwentów. Wczoraj, w X-lecie istnienia szkoły odbył się ich wyjątkowy koncert.

Wystawa fotografii Kamila Cichonia

W galerii OCK będzie można obejrzeć niezwykłą wystawę...

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Już wkrótce festyn z okazji Dnia Dziecka. W programie czeka na Was wieele atrakcji. Warsztaty gry na bębnach afrykańskich i wyjątkowy koncert zespołu Foliba Music wraz z uczestnikami warsztatów. Wystąpią także Zespół Wokalny Joy oraz grupa taneczna Fun Dance OCK.

Koncert "Bolek i przyjaciele"

Jubileusz pracy twórczej Pana Bolesława Grobelnego. 

Zapraszamy serdecznie już w najbliżą niedzielę!

Koncert Galowy DKS

Koncertem Galowym zakończyliśmy tegoroczną edycję DNI KULTURY SZKOLNEJ.
Odbyły się występy artystyczne uczestników oraz zostały rozdane nagrody, statuetki i dyplomy w poszczególnych prezentacjach i kategoriach wiekowych. Nie lada zaskoczeniem była wizyta PIKACHU prosto z Juwenaliów, które odbywały się w Zespole Szkół nr 1, co wywołało sporo uśmiechu wśród uczestników koncertu.

Koncert z okazji X - lecia Szkoły Zespołów Adama Fulary

Koncert z okazji X-lecia SZKOŁY ZESPOŁÓW ADAMA FULARY

20 maja /niedziela/ godz. 15.00 sala widowiskowa OCK

Festyn 3 maja

Festyn 3 majowy już za nami. Wiele się wczoraj działo na dziedzińcu Baszty. Wystąpili: Rogaszanie, V Biesiada, Jubilaci z Niedźwiedzia oraz soliści pracowni wokalnej OCK. Było nie tylko muzycznie, ale także tanecznie dzięki zespołowi Fun Dance OCK. Specjalnie dla dzieci przybył do nas nawet Pan Twardowski ze swą księgą magii...