Podziękowanie za Koncert Muzyki Wiedeńskiej

 

Koncert Muzyki Wiedeńskiej to wydarzenie kulturalne, na które wiele osób w Ostrzeszowie czeka z niecierpliwością. Październikowe wieczory z muzyką wiedeńską na stałe wpisały się krajobraz kulturalny Ostrzeszowa będąc już od 8 lat jedną z najważniejszych imprez. Choć zmiany w scenariuszu tego wydarzenia nie są wielkie, to jednak grono miłośników muzyki wiedeńskiej wciąż się powiększa. Jak co roku bilety na koncert zostały wyprzedane znacznie wcześniej nim plakaty na to wydarzenie zostały wydrukowane, co dla każdego organizatora imprezy jest powodem do wielkiej satysfakcji i radości. Wrocławska Orkiestra Festiwalowa im. Johana Straussa wraz ze swoim dyrygentem Janem Ślękiem to artyści, którzy w Ostrzeszowie cieszą się wielką sławą. Co roku grono miłośników Straussa, Lehara czy Kalmana wciąż się powiększa. Jako organizatorzy tego wydarzenia cieszymy się, że koncert zyskał sympatię i renomę nie tylko w środowisku lokalnym. Do Ostrzeszowa przyjeżdżają artyści na co dzień występujący na scenach Wiednia, Berlina czy Kolonii, a występ w Ostrzeszowie przed wspaniałą publicznością jest dla nich niezapomnianą chwilą.

W przyszłym roku odbędzie się XX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Wiedeńskiej i X Koncert Wiedeński w Ostrzeszowie, który będzie największym wydarzeniem z dotychczasowych. Mamy nadzieję, że w tym Koncercie nie będziemy ograniczeni wielkością Sali, liczbą miejsc i setki osób, którym w tym roku nie udało się zakupić biletu, będzie mogła uczestniczyć w Jubileuszowym Koncercie Muzyki Wiedeńskiej w Ostrzeszowie.

 Jak co roku ostrzeszowski Koncert Muzyki Wiedeńskiej nie byłyby możliwy bez finansowego wsparcia sponsorów. W imieniu Ostrzeszowskiego Centrum Kultury, a także ostrzeszowskich melomanów składam serdeczne podziękowanie następującym firmom i instytucją:

         AMI Mikstat – sponsor złoty, Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI - sponsor złoty, Unimebel Jan Mucha - sponsor złoty Bank Zachodni WBK – sponsor złoty, Mayr Polska – sponsor srebrny, Trasko Invest – sponsor srebrny, Ferma Drobiu, Gospodarstwo Rolne Elżbieta Frankowska-Motyl – sponsor srebrny, Kancelaria Komornicza Marek Stolarczyk, HEDEM – Henryk Dembski, AQUATOR, Progress Ostrzeszów, Techma Mikstat, Leoni Autokabel Polska, Pollena Ostrzeszów, Kwiaciarnia SAVINA Savina i Julian Sieraczkowie, Miasto i Gmina Ostrzeszów, Powiat Ostrzeszowski.

 Dziękuję również za objęcie patronatem i popularyzację koncertu redakcji Twojego Pulsu Tygodnia, czasu Ostrzeszowskiego oraz Radia SUD.

   Serdecznie dziękuję!

   Artur Derewiecki

   dyrektor Ostrzeszowskiego Centrum Kultury

Tagi: