Kino PIAST 3D - sponsorem DZO

KINOPIAST3D

Pragniemy poinformować, że Kino PIAST 3D Ostrzeszów podobnie jak w ubiegłym roku, jest największym Sponsorem Dni Ziemi Ostrzeszowskiej!. Blisko połowa środków finansowych na organizację koncertów pochodzi z Kina Piast 3D Ostrzeszów. Podobnie jak w poprzednich latach wszystkie środki na organizację Dni Ziemi Ostrzeszowskiej musimy zdobyć. Poza środkami Kina Piast, środki na imprezy pochodzą z codziennej działalności zarobkowej OCK jaką jest m.in. organizacja odpłatnych koncertów, reklama czy wynajem. Jest to jednak wciąż za mało. 

Liczymy na sponsorów Dni Ziemi Ostrzeszowskiej, ponieważ potrzebne jest jeszcze około 50 tys zł. Sponsoring koncertów jest możliwy dzięki temu, że w ubiegłym roku rekordowe 30 tysięcy widzów obejrzało filmy w Kinie Piast 3D. Każdy kupiony bilet do kina wspiera lokalną kulturę. Serdecznie dziękujemy!
Zachęcamy do sponsorowania Dni Ziemi Ostrzeszowskiej, tak aby impreza mogła się odbyć w sposób bezpieczny, a program imprezy mógł zostać zrealizowany w całości. Oferujemy dobrą reklamę podczas koncertów oraz tysiące ludzi na imprezie. Kontakt dla sponsorów: [email protected]