WOŚP - Pokojowy Patrol

Dołącz do Pokojowego Patrolu, czyli niezwykłych wolontariuszy Fundacji WOŚP!

Pokojowy Patrol to wolontariusze, którzy pomagają we wszystkich przedsięwzięciach Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Przyjeżdżają na styczniowe Finały, na letnie festiwale Przystanek Woodstock i na wszystkie inne akcje, gdzie są potrzebni. Pierwsza pomoc i teambuilding nie mają dla nich tajemnic!

Jak do nas dołączyć? Jeśli ukończyłeś się 18 lat, wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie: www.patrol.wosp.org.pl i przyjedziesz na trzydniowe szkolenie. Czego się na nim nauczysz? Na pewno przejdziesz kurs pierwszej pomocy, weźmiesz udział w zadaniach survivalowych i integracyjnych, a także czekają Cię tam zajęcia, po których dostaniesz uprawnienia służby informacyjnej na imprezach masowych. Odbycie tych wszystkich kursów jest dokumentowane  stosownymi certyfikatami. 

Po ukończeniu szkolenia czekamy na Was na Przystanku Woodstock. Między innymi dzięki pracy Pokojowego Patrolu, nasz festiwal jest (w ocenie zawodowych służb) najbardziej profesjonalnie przygotowaną i najbezpieczniejszą imprezą masową w Polsce, ale wciąż zachowuje swój niepowtarzalny charakter, oparty na hasłach: "Miłość! Przyjaźń! Muzyka! Rock&Roll! Stop przemocy! Stop narkotykom!".

Więc zapraszamy gorąco! Zarejestruj się już dziś na stronie: www.patrol.wosp.org.pl i do zobaczenia na szkoleniu Pokojowego Patrolu!

Więcej informacji o wolontariacie, Pokojowym Patrolu i najbliższych szkoleniach znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.wosp.org.pl/pokojowy_patrol oraz na facebooku pod adresem: www.facebook.com/pokojowypatrol. Dołącz do nas i naucz się udzielać pierwszej pomocy!

Tagi: