Podziękowanie za Dni Ziemi Ostrzeszowskiej

 Kolejne Dni Ziemi Ostrzeszowskiej już za nami. Od wielu lat Dni Ziemi Ostrzeszowskiej  to najważniejsza i największa impreza plenerowa jaka odbywa się na ostrzeszowskiej ziemi. To czas zabawy, wspólnego świętowania i biesiadowania, na który wszyscy czekają z niecierpliwością.  Staramy się, aby poziom imprezy pozostawał niezmiennie wysoki, a oferta była różnorodna, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. O sukcesie tego rodzaju imprez decyduje frekwencja, dlatego też cieszymy się, że tak wiele osób chce się wspólnie bawić, wspólnie uczestniczyć w koncertach i zabawach pomimo tego, że pogoda nie zawsze jest łaskawa.  Również w tym roku udało nam się przygotować taki program, który przyciągnął mnóstwo osób, młodszych i starszych, dzieci i całe rodziny. Gwiazdy tegorocznych Dni Ziemi Ostrzeszowskiej spisały się doskonale i swoją muzyką sprawiły, że długo będziemy wspominali koncerty Kasi Wilk, zespołu Mesajah, Czadomana, Kate Ryan.

Podobnie jak w poprzednich latach nasza wspólna zabawa odbyła się dzięki dodatkowym środkom sponsorów i darczyńców, którym należą się jak zwykle wielkie podziękowania:

Sponsor główny Dni Ziemi Ostrzeszowskiej 2015 – Trasko Invest, Sponsor Dnia - Gospodarstwo Rolne Ferma Drobiu Rojów – Elżbieta Frankowska-Motyl.  Sponsor złoty:  WWŻ PROFI. Sponsorzy srebrni: Hotel – Restauracja DWOREK, BANK ZACHODNI WBK,  Multiservis, Mayr Polska, ADECO, EKO-REGION, POLLENA Ostrzeszów, Wodociągi Ostrzeszowskie, UNIMEBEL, IZO EKO CENTRUM, Sklep Rowerowy Bogdan Barański Ostrzeszów, FUMO Ostrzeszów.  Ponadto imprezę sponsorowali: AQUATOR, HEDEM, TRONIX  Servis, AWIKO, Ratownictwo Wawrzyniak, ZE SAP MIRKOB, AWIKO, Wytwórnia Lodów PRIMA,   PZU Życie S.A., Bank Credit Agricole.

         Dziękuję mediom, które objęły patronat medialny nad Dniami Ziemi Ostrzeszowskiej 2015, a są to: Czas Ostrzeszowski, Twój Puls Tygodnia, Nasze Strony Ostrzeszowskie, Telewizja Kablowa Proart, Portal Ostrzeszowinfo.pl oraz Radio SUD. Dziękuję Brurmistrzowi Miasta i Gminy Ostrzeszów Panu Mariuszowi Witkowi oraz Staroście Ostrzeszowskiemu Panu Lechowi Janickiemu za pomoc w organizacji imprezy.

         Dziękuję służbom porządkowym i medycznym, Policji, Straży Miejskiej, Strażakom z OSP Ostrzeszów, pracownikom Ostrzeszowskiego Centrum Kultury oraz wszystkim, którzy jak zwykle stawili się pod ostrzeszowską basztą, aby wspólnie świętować i się bawić.

W imieniu Organizatora

Artur Derewiecki

dyrektor Ostrzeszowskiego Centrum Kultury

Tagi: