Dni Ziemi Ostrzeszowskiej 2018

KOCHANI tegoroczne DNI ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ zbliżają się wielkimi krokami.

Doda z zespołem Virgin, Shaun Baker, Danzel i Łobuzy to największe gwiazdy tegorocznej edycji Dni Ziemi Ostrzeszowskiej.

Impreza rozpocznie się już 22 czerwca od Festiwalu Rocka Progresywnego Baszta ProgFest na dziedzińcu Baszty. Wystąpią takie zespoły jak Collage i Art of Illusion.

23 i 24 czerwca już tradycyjnie na parkingu przy ul. Kaliskiej planujemy wiele ciekawych wydarzeń.

Po raz pierwszy podczas imprezy wystąpi aż tylu wykonawców z zagranicy.

Shaun Baker to pochodzący z Wielkiej Brytanii niemiecki DJ. Jego największe przeboje to „V.I.P” i „Hey Hi Hello”, nagrane wspólnie z wokalistką Maloy. W Ostrzeszowie zagra wspólnie z Jessicą Jean i Bardabusz Band.

Bardzo popularny w Polsce belgijski wokalista Danzel znany jest natomiast z takich hitów jak „Pump it up” i „Put your hands up in the air”. W 2016 roku wziął nawet udział w polskich eliminacjach do 51. Konkursu Piosenki Eurowizji.

Na tegorocznych Dniach Ziemi Ostrzeszowskiej nie zabraknie oczywiście polskiej muzyki. Będzie, i to bardzo różnorodna. Począwszy od grupy Łobuzy, znanej z hitu „Ona czuje we mnie piniądz”, poprzez Julię Sarę Jaroszewską, znaną z telewizyjnego programu Projekt Lady, aż po jedną z największych gwiazd polskiej estrady – Dodę wraz z zespołem Virgin.

Ponadto wystąpi dla nas wielu lokalnych artystów w tym: ¿Why Black Fades?, The FoomiX, Weronika Sabatowska & Krzysztof Krajewski, Jagoda Zielezińska, Martyna BacikMiejska Orkiestra Dęta w Ostrzeszowie, Mini Joy, Zespół Wokalny JOY i Chór Joyful GospelGarażowy RajOstrów Dance Academy, sekcja taneczna UTW oraz Fun Dance OCK.

Będzie się działo!
Zapraszamy!