BILETOMATY

Bilety

Kupuj szybciej i wygodniej przez Biletomaty


To prawdziwa rewolucja w sprzedaży biletów na imprezy kulturalne oraz seanse kinowe w Ostrzeszowie. Mamy alternatywę dla kas biletowych oraz niekończących się kolejek, które często zdarzają się bezpośrednio przed seansami kinowymi.
Dzięki uzyskanej dotacji z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w Warszawie w kwocie 23.000 zł netto udało nam się zakupić 2 biletomaty, które zostały zainstalowane w holu Kina Piast ul. Gorgolewskiego 2 oraz holu Krytej Pływalni ul. Kąpielowa 4a. Dzięki takiej lokalizacji bilety można kupować przez kilkanaście godzin dziennie, również w weekendy. 


Biletomat pozwala na samodzielny zakup biletów z możliwością wyboru miejsca z planu sali, wykorzystując profesjonalne i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie oraz przykuwa uwagę swoim unikatowym designem. Każdy zakończony proces zakupu potwierdzony jest wydrukiem biletu zawierającym wszystkie istotne dane dotyczące wydarzenia oraz kod 1D lub 2D, pozwalające na szybką weryfikację biletów. Urządzenie zintegrowane jest z systemem Bilety24.pl, aplikacją mobilną czy też ogólnodostępną platformą Bilety24.pl. Wszystkie transakcje odbywają się poprzez zainstalowany w urządzeniu terminal do kart z funkcją płatności zbliżeniowych. Cena biletów w biletomatach jest taka sama jak w Kasie Kina Piast.


Zapraszamy do korzystania z zakupu biletów w biletomatach.