Wszystko gra #7

Wielu stałych bywalców naszych spotkań nie mogła dotrzeć poprzednio, więc zgodnie z zapowiedziami kolejny raz gramy już w najbliższą sobotę! :) Przyjechało do nas kilka nowych tytułów, będziemy testować!

Siódmy raz spotkamy się przy grach i będziemy się dobrze bawić. :) Wpadacie? ;)

Kilka słów o naszych spotkaniach:
Coraz więcej czasu spędzamy przed ekranem smartfona/komputera pracując, grając, lub bezsensownie scrollując... Jednocześnie coraz mniej w nim spotkania z żywym człowiekiem. Dlatego cyklicznie spotykamy się podczas Ostrzeszowskich festiwali gier planszowych "Wszystko_Gra". Sprowadzamy zawsze mnóstwo ciekawych, porywających tytułów z czołowych wydawnictw takich jak np. "Rebel", "G3" "Lucrum", "Granna", "Games Factory".

Sprawa wygląda tak - przychodzicie ze znajomymi następnie wypożyczacie od organizatora wybraną grę, która Was zainteresuje, podchodzicie do wybranego stolika z wolontariuszem, który w kilka minut tłumaczy Wam zasady gry i... gracie! :) Gdy nagracie się już w jeden tytuł, możecie podejść po nowy lub wymienić się z sąsiadami grającymi obok.;) Możecie też przyjść sami i włączyć się do gry lub do turnieju. rozgrywamy najczęściej kilka mini turniejów w wybrane gry i jak to bywa z turniejami - zawsze są nagrody. :) Zazwyczaj przy grze towarzyszy nam kawa, herbata i coś słodkiego lub słonego na ząb.

Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych - świetna zabawa gwarantowana. :) Wstęp wolny!