"Wszystko Gra" na zamku

W wakacje zespół wszystko gra szykuje coś specjalnego dla wszystkich graczy! 

Tym razem spotkamy się przy planszówkach w mega klimatycznym miejscu - na dziedzińcu naszej średniowiecznej baszty. Będziemy grać do kiedy nie wygonią nas duchy z wieży zamkowej.

Rezerwujcie czas! 

Wkrótce opublikujemy szczegółowe informacje dotyczące turniejów.

Kilka słów o naszych spotkaniach:
Coraz więcej czasu spędzamy przed ekranem smartfona/komputera pracując, grając, lub bezsensownie scrollując... Jednocześnie coraz mniej w nim spotkania z żywym człowiekiem. Dlatego cyklicznie spotykamy się podczas ostrzeszowskich festiwali gier planszowych "Wszystko_Gra". Sprowadzamy zawsze mnóstwo ciekawych, porywających tytułów z czołowych wydawnictw takich jak np. "Rebel", "G3" "Lucrum", "Granna", "Games Factory".

Sprawa wygląda tak - przychodzicie ze znajomymi następnie wypożyczacie od organizatora wybraną grę, która Was zainteresuje, podchodzicie do wybranego stolika z wolontariuszem, który w kilka minut tłumaczy Wam zasady gry i... gracie! :) Gdy nagracie się już w jeden tytuł, możecie podejść po nowy lub wymienić się z sąsiadami grającymi obok.;) Możecie też przyjść sami i włączyć się do gry lub do turnieju. rozgrywamy najczęściej kilka mini turniejów w wybrane gry i jak to bywa z turniejami - zawsze są nagrody. :) Zazwyczaj przy grze towarzyszy nam kawa, herbata i coś słodkiego lub słonego na ząb.

Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych - świetna zabawa gwarantowana. Wstęp wolny!