Pracownie Artystyczne - nabór

Pracownie Artystyczne

 

Wrzesień to nie tylko miesiąc rozpoczęcia szkoły i przedszkola, ale także czas wyboru zajęć dodatkowych, m.in. w domach kultury smiley

Żyjemy w czasach, gdzie istnieje coraz większa świadomość tego, jak już od najmłodszych lat potrzebna jest nauka, poznawanie nowych rzeczy, interakcja ze światem. Stawiamy na rozwój dzieci i ich edukację.

To jakie zajęcia dodatkowe dla dzieci wybierzemy, zależy od wielu czynników. Pamiętajmy, że chodzi o dziecko. Młody organizm chłonie wszystko jak gąbka, tym samym jest bardziej podatny na zmiany, stres, opinie. Stąd wybór tego, jak nasze dziecko będzie spędzać czas wolny po szkole, może mieć wielki wpływ na jego osobowość.

Uczestnictwo w zajęciach artystycznych wspomaga proces wychowania oraz pomaga dzieciom i młodzieży rozwijać pasje, zdolności i zainteresowania, które mogą wykorzystać w dorosłym życiu.

Zajęcia takie są dodatkową i dobrowolną formą pracy wychowawczej, która niesie za sobą takie korzyści jak:
kształtowanie osobowości dziecka,
rozwijanie jego zainteresowań,
spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi,
zabawa i rozrywka

Różnorodne zajęcia artystyczne, czy to w formie warsztatów, czy kursów, ciekawych czy spotkań to coś, co ma wpływ na rozwój dziecka w wielu kierunkach. Nie jest to wyłącznie zajęcie mu czasu w trakcie popołudni, ale coś, co rzeczywiście może w olbrzymim stopniu wpłynąć na jego osobę, zdolności, rozwinąć w nim talenty i pasje oraz pozwoli spełniać marzenia.

Czekamy na Was smileyyes

 

LINK DO ZAPISÓW

https://forms.gle/h5g8qwqPbu5naucG9