SPOTKANIE AUTORSKIE Z BARTŁOMIEJEM BUSZEM

Zapraszamy na SPOTKANIE AUTORSKIE  z laureatem prestiżowej nagrody Grand Press Photo, niezwykle utalentowanym i pomimo młodego wieku utytułowanym artystą fotografikiem, a przy tym skromnym i bardzo serdecznym człowiekiem, Ostrzeszowianinem - BARTŁOMIEJEM BUSZEMsmiley

 

Spotkanie odbędzie się w ramach finisażu wystawy, przedstawiającej reportaż Bartka z trasy koncertowej Saszy Boole - Borówka Music (tak, właśnie ten którym wygrał Grand Press Photo). 

 

Trasy, która obfitowała w wiele przygód i dynamicznych zwrotów akcji. Po spotkaniu autor osobiście ruszy w tą trasę raz jeszcze wraz z uczestnikami spotkania i zdradzi wiele ciekawostek związanych z uwiecznionymi na fotografiach chwilami. Uwierzcie, że wystawa nabiera wtedy jeszcze większej magii.

 

O Bartku:

Rocznik ’87. Świadomie fotografuje od 2006 roku. Umiejętności zdobywał pod okiem prowadzącego Studio 6x6, fotografika Grzegorza Kosmali i artysty fotografika, Stanisława Kulawiaka. Od nich nauczył się, jak opowiadać o świecie za pomocą obiektywu. Jako fotografa cechują go samozaparcie i ciągła potrzeba rozwoju, zaczerpnięte od innych, wirtualnych mistrzów.

W centrum zainteresowań stawia człowieka borykającego się z surową codziennością, dyscypliny sportowe zmuszające ludzi do przekraczania granic wytrzymałości oraz aspekty religijne będące wyznacznikiem w życiu młodych ludzi.

Fotoreporter Agencji Fotografów FORUM, członek kolektywu AFTERIMAGE. W 2009 roku brał udział w warsztatach agencji NAPO Images. Laureat Grand Press Photo, BZWBK Press Foto oraz innych konkursów krajowych.

 

25 PAŹDZIERNIKA godz. 17.30    SALA KLUBOWA OCK

 

To będzie bardzo ciekawe spotkanie smileyyes