Bartosz Lewandowski - Świąteczny pokaz magii i iluzjii

Magic Show

Zapraszamy na Świąteczne Magic Show w wykonaniu jednego z najlepszych iluzjonistów młodego pokolenia w Polsce - Bartosza Lewandowskiego, Finalisty programu Mam Talent!

Magic Show to godzinne widowisko magii i iluzji przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję telewizyjnego "Mam Talent"! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! Jednak to nie koniec atrakcji jakie jeszcze na Was czekają! Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające i znikające przedmioty, manipulacje, duże iluzje w asyście pięknej śnieżynki oraz wiele innych magicznych urozmaiceń!

Na najmłodszych widzów czeka wielka atrakcja - MAGICZNE POJAWIENIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA! To będzie pokaz czystej iluzji podczas, którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię!

Przypominamy występy w telewizyjnym programie Mam Talent!
#CASTING:
https://www.youtube.com/watch?v=Jg77gVErGg8&t
#PÓŁFINAŁ:
https://www.youtube.com/watch?v=o9DQsXP323g&t
#FINAŁ:
https://www.youtube.com/watch?v=x-ZFCdLoznY&t

CENNIK BILETÓW:
Ulgowy /do lat 17/ - 40 zł
Dorośli - 50 zł

BILETY DO NABYCIA ONLINE NA:

https://www.bilety24.pl/.../601-swiateczny-pokaz-magii-i...

oraz w Kasie Kina Piast! 

 

Zapraszamy!