Kwartet Smyczkowy "AQuartet" z Panem Witoldem Pelką

Kwartet Smyczkowy "AQuartet"

Zapraszamy na wyjątkowy koncert "Muzyczne Kolory lat 80-tych" w wykonaniu Kwartetu Smyczkowego AQuartet, a prowadzony przez współpracującego z kwartetem naszego krajana - mistrza słowa - Pana Witolda Pelkę. Kwartet powstał w roku 2000. Tworzą go absolwenci Akademii Muzyczne w Katowicach. Przez 20 lat zagrał kilkaset koncertów w różnych domach kultury całej Polski. Wystąpił na kilku festiwalach między innymi Festiwalu Filmu Skandynawskiego w Darłowie, czy Festiwalu Bellmana w Żarach.
Zespół ma w swoim repertuarze muzykę rozrywkową jak i klasyczną. Znakomicie wpisze się to w klimat dziedzińca średniowiecznej baszty, na którym zaplanowaliśmy koncert.
Przeniesiemy się w magiczne lata 80 z utworami z repertuaru takich artystów jak:Jackson, Madonna, Wham, The Police, Prince, Lady Pank, Republika.
Link do utwotu To Tylko Tango w wykonaniu kwartetu i akrobatek: https://youtu.be/5s4CNb9nlLs

Mamy nadzieję, że ograniczenia związane z organizacją wydarzeń dla publiczności zostaną chociaż w pewnej mierze zniesione i będziemy mogli się zobaczyć na dziedzińcu Zamku Kazimierzowskiego, a w razie niepogody na sali widowiskowej OCK.

2 maja 2021 godz. 20.00 

Do zobaczenia!