PÓŁ ŻARTEM PÓŁ DŹWIĘKIEM, czyli piosenki z wydźwiękiem

Pół żartem pół dźwiękiem, czyli piosenki z wydźwiękiem” to najnowszy projekt sceniczny Witolda Pelki – konferansjera i satyryka, „Księcia Łgarzy” oraz znanego Kwartetu Smyczkowego „AQuartet”.

Program zwiera autorskie piosenki w oryginalnych aranżacjach. Humor łączy się z refleksją, a muzyka i brzmienie instrumentów smyczkowych pomagają wydobyć z tekstów ich literacką wartość. Nie brakuje subtelnej gry słów, zabawy wieloznacznością i uniwersalnej satyry.

Artyści zapraszają publiczność do zabawy, zachęcają do interakcji i bawią dystansem do świata i samych siebie. Kompozycje sięgają do najlepszych wzorców piosenki kabaretowej. Program skrzy się pięknymi, klasycznymi rytmami i nie pozostawia widza obojętnym.

Muzyka na żywo w klasycznym brzmieniu kwartetu pozwala poczuć atmosferę dawnego, dobrego kabaretu. Zaproście przyjaciół, zabierzcie znajomych. Nie zdradzimy szczegółów. Ale! Warto zobaczyć ten niecodzienny spektakl łączący elementy koncertu, stand- upu i teatru.

 

2 października godz. 18.00 Wieża Ciśnień Ostrzeszów

 

Bilety 20 zł do nabycia w Kasie Kina, biletomatach oraz online https://www.bilety24.pl/koncert/601-pol-zartem-pol-dzwiekiem-czyli-piose...

Wspólnie z Dzielnicą nr 6 serdecznie zapraszamy!