Zagi koncert

Zagi
 


30 listopada 2021, godz. 20:00 

Ostrzeszów – OCK Sala kameralna 


Bilety - 20 zł - przedsprzedaż / 25 zł - w dniu koncertu /Kasa Kina, biletomaty oraz online https://www.bilety24.pl/koncert/601-john-dhali-69508?id=360212/Zagi
To wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Ma na swoim koncie pięć albumów, ostatni z nich to „Prześwit”. Zagi została nagrodzona trzema Złotymi Płytami! Jej piosenki opowiadają historie z życia. Biorą w nich udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały – stały się wielką inspiracją. Emocjonalny wokal Zagi i wpadające w ucho melodie, w połączeniu z energią wytwarzaną na scenie ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce z napisami: indie-rock, pop, songwriter czy alternatywa. Artystka jest laureatką znaczących nagród – I miejsce na Konkursie Piosenki Poetyckiej w Gnieźnie, I miejsce w XXIII Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu, I miejsce w Konkursie Muzyki niePOPularnej – to tylko niektóre z wyróżnień.
Wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter Łódź festiwal, Pol’and’Rock Czech Ukulele Festiwal czy Emergenza.

https://www.facebook.com/events/620446155799753?active_tab=about
www.zagi.pl
www.facebook.com/zagiofficial
Kontakt: Agencja Koncertowa Borówka Music - www.facebook.com/borowkamusic

Tagi: