Dni Ziemi Ostrzeszowskiej - koncerty B.R.O | SZTYWNY PAL AZJI | SYLWIA GRZESZCZAK

Nareszcie, po dwuletniej przerwie, powracamy z Dniami Ziemi Ostrzeszowskiej! heart

Przed nami nie tylko weekend, ale cały tydzień wypełniony atrakcjami yes

W sobotę, 25 czerwca na naszej scenie wystąpią B.R.O, SZTYWNY PAL  AZJI  oraz SYLWIA GRZESZCZAK smiley

 

Jakub B.R.O Birecki godz. 17.30


Polski raper i producent muzyczny. Karierę muzyczną rozpoczął w 2009 roku Następnie ukazały się kolejne wydawnictwa: Next Level i minialbum Next Seven.

W 2019 roku artysta wystąpił na Polsat SuperHit Festival z utworem „Mówiła mi”, za który otrzymał potrójną platynową płytę. W 2020 roku ukazały się dwa wydawnictwa. Rapowe Next Level 3 oraz popowo-funkową Delorean.

Pod koniec 2020 roku podjął współpracę z Karolem Frizem Wiśniewskim i całą Ekipą. Został songwriterem i trenerem wokalnym Youtuberów. Napisał kilkanaście utworów na debiutancki album influencerów Ekipa - Sezon 3, który już w przedsprzedaży pokrył się platyną.

 

SZTYWNY PAL AZJI godz. 19.00


Legendarny zespół rockowy, który w tym roku świętuje swoje dwa jubileusze: rocznicę 35-lecia powstania grupy, co datowane jest od występu podczas jarocińskiego Festiwalu Muzyki Rockowej w 1986 roku, 35 lat od debiutu płytowego – wydania albumu „Europa i Azja”, na którym znalazły się największe przeboje zespołu. Po różnych kolejach losu, w aktualnym składzie zespołu znów występują jego założyciele: Jarosław Kisiński, Leszek Nowak, Paweł Nazimek i Zbigniew Ciaputa, a skład uzupełniają ich młodsi koledzy: Wojciech Wołyniak i Krystian Różycki.

Do najbardziej znanych utworów zespołu należą „Wieża radości, wieża samotności”, „Nie gniewaj się na mnie Polsko” oraz „Łoże w kolorze czerwonym”.

 

SYLWIA GRZESZCZAK godz. 21.00


Gwiazdy sobotnich koncertów nie trzeba nikomu przedstawiać. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity.

Wykonuje muzykę pop i R&B. Zyskała ogromną popularność dzięki współpracy z Liberem znanym z rapowego składu Ascetoholix.

Zdobywczyni wielu nagród, słynąca z takich hitów jak: Tamta dziewczyna, Pożyczony, Co z nami będzie, Mijamy się, Nowe szanse, Małe rzeczy i wielu wielu innych.

 

Serdecznie zapraszamy na pozostałe wydarzenia w ramach Dni Ziemi Ostrzeszowskiej. Szczegóły na facebooku OCK enlightened

https://www.facebook.com/ockfb/events/?ref=page_internal