Pracownia Fotograficzna OCK zaprasza

Klub Kadr OCK zaprasza

Serdecznie zapraszamy do Galerii w Ramach Piętra, gdzie trwa przegląd prac Klubu Fotograficznego KADR działającego w ramach Pracowni OCK smiley

Fotografie powstały na przestrzeni 2021 oraz 2022 roku.

Pracownia Fotograficzna liczy dwie grupy, młodszą oraz starszą. Pierwsza z nich w składzie: Lena Skiba, Anna Szmaj, Wojciech Blaźniak i Oskar Podjuk postanowiła zaprezentować efekt akcji "Zdjęcie z puszki".
Mieszkańcy naszego miasta mieli okazję zostać sfotografowani kamerą otworkową, wykonaną z metalowej puszki. Każdy oprócz otrzymanego zdjęcia mógł zobaczyć proces jego wywoływania w ciemni, co stanowiło niezwykłą atrakcję!
Integralną częścią wystawy jest krótki film przedstawiający wychowanków Kamila Cichonia podczas całorocznej pracy.

Z kolei starsza grupa zdecydowała się na indywidualny przegląd prac.
Każdy projekt jest inny, tak jak ich autorzy, posiadający różną wrażliwość, a co za tym idzie uwieczniających zupełnie odmienne elementy otaczającej nas rzeczywistości.
Przez kolejne dni będziemy prezentować sylwetki każdego z autorów: Kai Płaczkowskiej, Ireny Słoty, Marleny Jeziornej, Marzeny Piekielnej, Marty Gałek oraz Tomasza Pohla.

Fotografie można oglądać do 15 czerwca w godzinach pracy OCK oraz Kina Piast.

Natomiast 12 czerwca o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie z Kamilem Cichoniem oraz wszystkimi autorami prezentowanych prac.

Gorąco zachęcamy, by odkrywać rodzące się, lokalne talenty, dzięki którym i my odkrywamy na nowo miejsca, które dobrze znamy oraz uczucia, których być może nie znaliśmy.

Do zobaczenia w Galerii w Ramach Piętra!