Koncert Muzyki Świata

Stacja Art oraz Ostrzeszowskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na niezwykły koncert.

Muzyki Świata to kolejny z serii koncertów pod hasłem - od Operetki po Hity Muzyki Estradowej. W tę muzyczną podróż zabierze nas wyjątkowa, 10 osobowa grupa muzyków i solistów pochodząca z różnych krajów Europy. Wyjątkowe aranże, nieznane dotąd wersje znanych i uwielbianych utworów usłyszymy i zobaczymy na żywo!!! Artyści zaprezentują między innymi Libertango (Akordeon), arie ze Skrzypka na dachu, hity operetkowe, muzykę z filmu "Piraci z Karaibów" oraz " Zapach Kobiety", piosenkę francuską (Edith Piaf) ujmujące ballady gruzińskie jak i włoskie przeboje w wiązance Volare, My way i wiele innych, które pozostaną niespodzianką do dnia koncertu.

 

Członkiem zespołu jest  pochodzący z Kobylej Góry Adam Wojtasik - absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrzeszowie. Wielu z Państwa zapewne kojarzy go również ze szkolnego korytarza, tym bardziej zachęcamy do udziału w koncercie.


Czas: 100 min. plus bis


Zespół Adam Wojtasik Band w składzie:

Adam Wojtasik (Lider Band) - Saksofony
Marcin Janiszewski - fortepian
Karol Kozłowski - bas
Adam Zgrajka - perkusja
Sławomir Badowski - gitary
Aleksandra Budziarska - skrzypce
Joanna Dzidowska - wiolonczela

Soliści:

Ksenia Shaushyshvili - Sopran (Gruzja)
Sławomir Olgierd Kramm - Baryton
Andrij Melnyk - akordeon (Ukraina)24 listopada 2023 godz. 18.00 | Sala widowiskowa OCK

Bilety: 105 zł | Kasa Kina Piast, biletomaty, online https://www.bilety24.pl/koncert/601-koncert-muzyki-swiata-87401?id=471708

Zapraszamy!