10 lat Jam Session w Ostrzeszowie

 DZIESIĘĆ LAT Jam Session w Ostrzeszowie. To niesamowite kulturalne wydarzenie, które łączy na scenie muzyków nie tylko z okolic, ale właściwie z całego świata. W ciągu ostatniej dekady przez naszą jamową scenę przewinęły się setki artystów, nawiązały cudowne przyjaźnie i powstały wspomnienia, które z pewnością pozostaną niezapomniane. A jak te 10 lat wyglądało z Waszej perspektywy?

W związku z nadchodzącym wydarzeniem wspólnie z Szymonem Jeziornym zapraszamy Was do wspólnego świętowania już dzisiaj, poprzez wzięcie udziału w małym konkursie na profilu fb @Jam Session w Ostrzeszowie.

Zadanie konkursowe polega na opowiedzeniu w komentarzu o swoim najlepszym wspomnieniu związanym z naszym Jam Session oraz udostępnieniu publicznie jamowego plakatu.

Zasady konkursu:

1. Każda osoba zainteresowana udziałem w konkursie może dodać maksymalnie jedną odpowiedź konkursową.

2. Odpowiedzi można dodawać do 16.02.2024 r. do godz. 23.59.

3. Komisja konkursowa wyłoni 3 zwycięskie miejsca; ocenie będzie podlegać przede wszystkim kreatywność wypowiedzi .

4. Wyniki zostaną ogłoszone podczas jubileuszowego Jam Session.

5. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992r. (Dz. U. 04.4.27 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu oraz odwołania konkursu w przypadku niewystarczającej ilości chętnych.

Czy to koniec wrażeń na ten tydzień? Absolutnie nie! Obserwujcie nas i czekajcie na więcej informacji już wkrótce .

Do zobaczenia w sobotę w Kawiarni Alchemik!