Listopad 2015

Warsztaty czerpania papieru

Warsztaty czerpania papieru. Zapraszamy do Muzeum Regionalnego w Ostrzeszowie na warsztaty czerpania papieru. Uczestnicy zajęć poznają technologię ręcznego wyrobu papieru. Każdy może własnoręcznie wykonać niepowtarzalną kartkę ozdobioną okolicznościowymi elementami np. bożonarodzeniowymi!

Tagi: 

Wystawa - "Szable Obce"

Na wystawie prezentowana jest biała broń obca, która znalazła się w rękach polskich żołnierzy na przestrzeni naszej ponad 200 letniej historii (po trzecim rozbiorze Polski w 1795 r.).    
    Jest to część kolekcji, w której skład wchodzą szable, szpady i pałasze angielskie, austriackie, francuskie, polskie, pruskie i rosyjskie z XVIII-XX wieku.

Tagi: 

WYSTAWA ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH

WYSTAWA ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH - olbrzymie pająki ptaszniki (nazywane często tarantulami), groźnie wyglądające, intrygujące węże, wielobarwne kameleony oraz inne niezwykłe stworzenia i to wszystko na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy !

5 i 6 grudnia 10.00 - 19.00 sala klubowa OCK

Tagi: 

24 FINAŁ WOŚP

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy zgodę na utworzenie Sztabu WOŚP...zatem ruszamy ;)
Zapraszamy chętnych do pomocy przy 24 FINALE WOŚP! :)

Tagi: 

Listy do M - bilety jak świeże bułeczki

Drodzy widzowie,
Bilety na seans "LISTY DO M 2."
w dniu dzisiejszym, 17 listopada /wtorek/ na godz.18.30 WYPRZEDANE. Zapraszamy w innym terminie. 
Gramy aż do 26 listopada ;)

Konkurs na szopkę Bożonarodzeniową

Szanowni Państwo

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Ostrzeszowskie Centrum Kultury ogłasza konkurs dla przedszkoli i szkół oraz osób dorosłych z terenu miasta i gminy Ostrzeszów na SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ.

Celem w/w konkursu jest przede wszystkim aktywizacja

Tagi: 

Bilety online

Pobierz aplikację na smartfona i kupuj bilety online bez kolejki i wychodzenia z domu! https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.bilety24&hl=pl

Możesz również kupować bilety ze strony https://www.bilety24.pl/szukaj?search&city=ostrzeszow&data_from&data_to&...

Bilet online - bez drukowania biletu, wystarczy pobrać go na maila, otworzyć załącznik i pokazać obsłudze kina przy wejściu na salę. Zachęcamy do kupowania biletów online.

Cmentarze Świata - spotkanie muzealne

Zapraszamy na muzealne spotkanie "Cmentarze Świata". Jak wyglądają cmentarze w Irlandii, Japonii, Egipcie, a jak w Rumunii? Jakie są są zwyczaje związane ze świętem zmarłych?

Koncert Andrzejkowy - Rafi x Koni x Leison

Właśnie otrzymaliśmy informację od organizatora koncertu, Agencji Mad Brand https://web.facebook.com/madbrand2010/ że ze względów zdrowotnych koncert nie odbędzie się. Zapraszamy więc na niedzielny koncert Wolnej Grupy Bukowina.

Tagi: 

Strony