Wystawa

Wystawa STROJNE JAJO 2019

Serdecznie zapraszamy na OTWARCIE WYSTAWY POKONKURSOWEJ 

STROJNE JAJO 2019

14 kwietnia godz. 14.30    Galeria OCK

Tagi: 

Wystawa - "Szable Obce"

Na wystawie prezentowana jest biała broń obca, która znalazła się w rękach polskich żołnierzy na przestrzeni naszej ponad 200 letniej historii (po trzecim rozbiorze Polski w 1795 r.).    
    Jest to część kolekcji, w której skład wchodzą szable, szpady i pałasze angielskie, austriackie, francuskie, polskie, pruskie i rosyjskie z XVIII-XX wieku.

Tagi: 

WYSTAWA ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH

WYSTAWA ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH - olbrzymie pająki ptaszniki (nazywane często tarantulami), groźnie wyglądające, intrygujące węże, wielobarwne kameleony oraz inne niezwykłe stworzenia i to wszystko na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy !

5 i 6 grudnia 10.00 - 19.00 sala klubowa OCK

Tagi: 

Wystawa poplenerowa

Zapraszamy na Wernisaż wystawy poplenerowej "Ostrzeszów i okolice"

Tagi: 

Konkurs Aniołów

Z inicjatywy Fundacji Zabytkom Na Ratunek „NAZARET” i Sióstr Nazaretanek, we współpracy z Ostrzeszowskim Centrum Kultury, mieszkańcami Ostrzeszowa i okolic, a także dzięki życzliwości Przyjaciół Klasztoru w Ostrzeszowie, na przełomie wrzesień/październik 2015r. jest organizowana Wystawa Aniołów. W trakcie przygotowań zrodziła się myśl, aby w ramach przedmiotowej Wystawy, jako jej część pn.

Załączniki: 

Galeria wrażliwości 2015

Zapraszamy serdecznie na wystawę twórczości artystycznej osób niepełnosprawnych! 

Tagi: 

Piękno Kobiety - wystawa pokonkursowa

Święto Pań już za nami, ale w galerii Ostrzeszowskiego Centrum Kultury do 26 marca można podziwiać wystawę okolicznościową "PIĘKNO KOBIETY". Zapraszamy!

Tagi: 

Wystawa Szopek Bożonarodzeniowych

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy Szopek Bożonarodzeniowych, którą można oglądać w Galerii Holu OCK przy ul. Gorgolewskiego 2. Wystawa czynna jest do dnia 7 stycznia 2015 r. Wstęp Wolny!

Tagi: 

Świat Lalek

Zapraszamy serdecznie do Muzeum Regionalnego  na wystawę "ŚWIAT LALEK"

Tagi: 

Kamil Cichoń - wystawa fotografii 26 X 2014

Kamil Cichoń  - DRZEWA

"Od wielu lat fotografuję drzewa. Do niedawna nie zastanawiałem się nad tym dlaczego. Po prostu je lubię. Towarzyszą mi od zawsze. Z czasów dzieciństwa pamiętam jak tata przed zimą wycinał suche pnie z lasu na opał. Wpojono mi wtedy jak ważnym drzewo jest surowcem. Czuję przed nim respekt…"
Tagi: 

Strony

Subscribe to RSS - Wystawa