Czerwiec 2017

Dni Ziemi Ostrzeszowskiej 2017 za nami...

Ostatni dzień naszego wspólnego świętowania, niedzielę,  swoimi występami uświetnili: Miejska Orkiestra Dęta w OstrzeszowieBig Band Powiatu Ostrowskiego, program dla dzieci "Minion

Tagi: 

XX Jubileuszowy Plener Malarski

Serdecznie zapraszamy na XX JUBILEUSZOWY PLENER MALARSKI, który odbywać się będzie w dniach 17.07- 29.07. W tym roku będzie on poświęcony dwóm, wspaniałym artystom ziemi ostrzeszowskiej - Antoniemu Serbeńskiemu i Edwardowi Halladynowi. Zmalujmy coś razem!

Dni Ziemi Ostrzeszowskiej 2017

Wielkimi krokami zbliża się święto naszego regionu - Dni Ziemi Ostrzeszowskiej! W Dniach 24-26 czerwca zawitają u nas legendy polskiej sceny muzycznej. Zagrają "Piersi" i "IRA", a także wiele innych: Miejska Orkiestra Dęta, Zazuzi, Chór Joyful Gospel, DJ POLO & MC DISCO, Big Band powiatu ostrowskiego. Najmłodsi także znajdą coś dla siebie - m.in.

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Wszystkim, którzy uczestniczyli we wczorajszym FESTYNIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA serdecznie dziękujemy i już dziś zapraszamy na kolejne nasze przedsięwzięcia. Moc atrakcji i dobra zabawa – tak w skrócie można opisać wczorajsze wspólne świętowanie.

Tańczymy Zumbę

Chcesz potańczyć? Zapraszamy na Dni Ziemi Ostrzeszowskiej do wspólnego tańca w asyście profesjonalnych instruktorów! Będziemy tańczyć Zumbę! Start 24 czerwca, godz. 18.00. Pierwsze 200 osób, które zgłosi się do zabawy otrzyma wyjątkowe bidony. Zapisy od godziny 17.00 w namiocie organizatora obok sceny. Wpadajcie!

Zwiedzanie Baszty - Dzień Dziecka

Festyn z okazji Dnia Dziecka już w najbliższą niedzielę. Zapraszamy do zwiedzenia Baszty Kazimierzowskiej, gdzie czeka na Was dawka wrażeń w interaktywnej wystawie!

Zapraszamy również na wirtualny spacer:

http://ock-ostrzeszow.pl/muzeum-regionalne/wirtualny-spacer-baszta

Ostrzeszowski Idol 2017

Rusza kolejna edycja konkursu wokalnego Ostrzeszowski Idol. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych od lat 7 do 107!

Dzień Dziecka

Wielkimi krokami zbliża się upragnione i wyczekiwane przez maluchów święto, czyli DZIEŃ DZIECKA :)