kino konesera

KLUB FILMOWY OCK zaprasza

Klub Filmowy OCK zaprasza

 

W czwartkowy wieczór zapraszamy na kino francuskie, nagrodzone 2 Cezarami oraz 3 nominacjami yes

 

DON'T WORRY I'M FINE

5 listopada 19.00 Klub Filmowy OCK

Wstęp wolny/rezerwacja w kasie Kina Piast

KINO KONESERA - 28.10.2015 r. - "STILL ALICE"

Zapraszamy do Kina Konesera. Ambitne filmy, bilety tylko 12 zł. 28 października 2015 r. godzina 19.30

Życie dr Alice Howland (Julianne Moore), wykładowczyni Uniwersytetu Columbii, jest spokojne, ustabilizowane i szczęśliwe. Wraz z mężem (Alec Baldwin) ma troje dorosłych i dorastających dzieci – Annę (Kate Bosworth), Toma (Hunter Parrish) i najmłodszą – Lydię, w której postać wciela się Kristen Stewart. I kiedy wydaje się, że nic nie zmąci rodzinnego szczęścia, mająca drobne problemy z pamięcią Alice otrzymuje druzgocącą diagnozę – choruje na rzadką odmianę dziedzicznegoAlezheimera. Dramat paraliżuje życie rodziny, Anna jest matką bliźniąt, a każde z dzieci Alice jest zagrożone chorobą.

Kino Konesera

Po wakacyjnej przerwie wracamy do Kina Konesera. 
W wakacje zapraszaliśmy Was na filmy w plenerze pod ostrzeszowską basztę. Gdy nastaje jesień zapraszamy do Kina Piast na najlepsze filmy! 

Pan Tadeusz z muzyką na żywo

Film Pan Tadeusz z 1928 r. to klasyka polskiego kina. Połączenie filmu niemego z muzyką na żywo w wykonaniu zespołu Czerwie to świetny efekt, który zachwycił wszystkich obecnych na pokazie. Oklaski były dowodem tego, że wykonanie muzyki było bardzo dobre. To był dobry kawałek kultury!

Subscribe to RSS - kino konesera