Aktualności

Lato w mieście - Wakacje z COOLturką

Wakacje z COOLturką

Wakacje to długo oczekiwany przez dzieci czas odpoczynku, relaksu i zabawy – a dla nas czas na przygotowanie kolejnej już letniej akcji z cyklu „Lato w mieście - Wakacje z COOLturką" blush

 

Lato z kulturą

Lato z kulturą

W okresie wakacyjnym zapraszamy na koncerty z cyklu "Lato z kulturą"smiley Sięgać będziemy po różne gatunki muzyczne, by zadowolić każdego mieszkańca naszego miasta i okolic. Nie zabraknie też lokalnych akcentów.

VIVA FLAMENCO!

Viva Flamenco!

”…Głębsze niż wszystkie studnie i morza otaczające świat. Gorętsze niż mury arabskich zamków nagrzanych w palącym słońcu Andaluzji. Piękne, zmysłowe, mistyczne i tajemnicze. Przeszywające jak szpada wbita w kark byka. Dźwięk gitary, krzyk muezzina, żyda i cygana rozcinający krajobraz na pół. Rytualny taniec ognia i wody, pełen dumy i dzikości wyrażający szaleństwo i pragnienie.

Sidor x S-Age: skrzypek orkiestry AUKSO Marcin Sidor w duecie z dj-em Szymonem Herbusiem

Sidor x S-Age: skrzypek orkiestry AUKSO Marcin Sidor w duecie z dj-em Szymonem Herbusiem

Unikatowa fuzja muzyki klasycznej i elektronicznej.
Projekt o innowacyjnej koncepcji połączenia dwóch różnych światów. Powołany do życia przez duet muzyków poszukujących nowej jakości w muzyce poważnej z użyciem hiphopowego beatu.

Festyn Rodzinny Dzielnic

Festyn Rodzinny Dzielnic

Zarządy wszystkich sześciu dzielnic tworzących Ostrzeszów, Miasto i Gmina Ostrzeszów oraz Ostrzeszowskie Centrum Kultury po raz kolejny zapraszają na Festyn Rodzinny Dzielnic. 

 

W programie m.in. Zofia Dragan z gwarą poznańską, występy kapel "Z Kopyta" i "Lewiniacy" oraz plenerowy pokaz filmowy.

 

Letnie LeżaKINOwanie - lato 2021

Jeśli szukacie pomysłu na letnie wieczory, to koniecznie zobaczcie listę filmów, które przygotowaliśmy dla Was w ramach tegorocznego Letniego LeżaKINOwania smileyenlightened

Koncert LUPERMAN

Koncert Luperman

"Michał Wójcik wrażliwy obserwator rzeczywistości, którego można spotkać przy Kładce Ojca Bernatka w Krakowie z całą swoją sceną. Kiedyś gitarzysta zespołu Via Rei, facet obdarzony wieloma talentami - dziś jak sam mówi: „Skończyłem na ulicy”. Decyzja ta wymagała odwagi, ale tej Michałowi nie brakuje.

Tagi: 

Ragnar Ólafsson - koncert

Ragnar Ólafsson

Wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii.

Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal.

Strony