koncert wiedeński

KONCERT WIEDEŃSKI

KONCERT WIEDEŃSKI

DODATKOWA GODZINA KONCERTU 20.30 ! 

29 listopada godz. 20.30

Podziękowanie za Koncert Muzyki Wiedeńskiej

Trudno sobie wyobrazić październik  w Ostrzeszowie bez muzyki wiedeńskiej. Dlatego też od wielu już lat, w jeden z październikowych wieczorów króluje tu muzyka wiedeńska.  16 października 2015 r. odbył się już XII Koncert Muzyki Wiedeńskiej, a na ostrzeszowskiej scenie tradycyjnie wystąpiła Wrocławska Orkiestra Festiwalowa im. Johanna Straussa  z niestrudzonym dyrygentem prof. Janem Ślękiem – Honorowym Obywatelem Miasta i Gminy Ostrzeszów na czele,  dla którego muzyka wiedeńska wciąż pozostaje pasją życia.

 

Bilety na Koncert... bezcenne

Jaki towar jest najbardziej poszukiwany w Ostrzeszowie w ostatnich kilku miesiącach? Ten oto bilet na XII Koncert Muzyki Wiedeńskiej w Ostrzeszowie! Biletów brakuje od wielu tygodni, znacznie wcześniej nim plakaty imprezy zostały wydrukowane! Najbardziej zapobiegliwi melomani już rok temu zapisali się na bilety, tworząc niecodzienny w dzisiejszych czasach "system kolejkowy".

Sponsorzy Koncertu Muzyki Wiedeńskiej

Serdecznie dziękujemy Sposnosrom XII Koncertu Muzyki Wiedeńskiej w Ostrzeszowie.

Koncert Muzyki Wiedeńskiej po raz XII

Jak co roku w jeden z październikowych wieczorów w Ostrzeszowie królować będzie muzyka wiedeńska. 16 października 2015 r. w Ostrzeszowie odbędzie się już XII Koncert Muzyki Wiedeńskiej, a na ostrzeszowskiej scenie wystąpi Wrocławska Orkiestra Festiwalowa im. Johana Straussa grająca popularną wiedeńską muzykę taneczną, operetkową oraz symfoniczną.

Subscribe to RSS - koncert wiedeński