koncert wiedeński

KONCERT WIEDEŃSKI

KONCERT WIEDEŃSKI

29 listopada godz. 18.30 

 

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Podziękowanie za Koncert Muzyki Wiedeńskiej

Trudno sobie wyobrazić październik  w Ostrzeszowie bez muzyki wiedeńskiej. Dlatego też od wielu już lat, w jeden z październikowych wieczorów króluje tu muzyka wiedeńska.  16 października 2015 r. odbył się już XII Koncert Muzyki Wiedeńskiej, a na ostrzeszowskiej scenie tradycyjnie wystąpiła Wrocławska Orkiestra Festiwalowa im. Johanna Straussa  z niestrudzonym dyrygentem prof. Janem Ślękiem – Honorowym Obywatelem Miasta i Gminy Ostrzeszów na czele,  dla którego muzyka wiedeńska wciąż pozostaje pasją życia.

 

Bilety na Koncert... bezcenne

Jaki towar jest najbardziej poszukiwany w Ostrzeszowie w ostatnich kilku miesiącach? Ten oto bilet na XII Koncert Muzyki Wiedeńskiej w Ostrzeszowie! Biletów brakuje od wielu tygodni, znacznie wcześniej nim plakaty imprezy zostały wydrukowane! Najbardziej zapobiegliwi melomani już rok temu zapisali się na bilety, tworząc niecodzienny w dzisiejszych czasach "system kolejkowy".

Sponsorzy Koncertu Muzyki Wiedeńskiej

Serdecznie dziękujemy Sposnosrom XII Koncertu Muzyki Wiedeńskiej w Ostrzeszowie.

Koncert Muzyki Wiedeńskiej po raz XII

Jak co roku w jeden z październikowych wieczorów w Ostrzeszowie królować będzie muzyka wiedeńska. 16 października 2015 r. w Ostrzeszowie odbędzie się już XII Koncert Muzyki Wiedeńskiej, a na ostrzeszowskiej scenie wystąpi Wrocławska Orkiestra Festiwalowa im. Johana Straussa grająca popularną wiedeńską muzykę taneczną, operetkową oraz symfoniczną.

Subscribe to RSS - koncert wiedeński