Plener

Plener Malarski

Ostrzeszowskie Centrum Kultury informuje, że w dniach 18 do 30 lipca br. odbędzie się w Ostrzeszowie XXI Plener Malarski im. Antoniego Serbeńskiego. 

Tagi: 

Plenerowe wakacje z OCK!

Wakacje w pełni, a w naszej ofercie kulturalnej znalazły się również plenery malarskie. Na przełomie czerwca i lipca odbywały się plenery malarskie dla młodzieży oraz seniorów. Przez kilka dni uczestnicy mieli możliwość poznawania uroczych zakątków ostrzeszowskiej ziemi. Efekty wakacyjnych plenerów zobaczymy na wystawie, której otwarcie zaplanowaliśmy na wrzesień br. Już dziś serdecznie zapraszamy! Więcej zdjęć na www.facebook.com/ockfb

Tagi: 

PLENER MALARSKI

Plener malarski dla seniorów

18 Plener Malarski im. A. Serbeńskiego

Ostrzeszowskie Centrum Kultury informuje, że w dniach 01. VIII do 14. VIII. br. odbędzie się w Ostrzeszowie XVIII Plener Malarski im. Antoniego Serbeńskiego. Głównym celem pleneru jest pokazanie piękna naszej ostrzeszowskiej ziemi, udokumentowanie mijającego czasu w architekturze miasta i przemian jakie przez lata zaistniały w otaczającej nas przyrodzie.

Tagi: 
Załączniki: 

XVIII Plener Malarski im. Antoniego Serbeńskiego w Ostrzeszowie.

1 sierpnia, spotkaniem organizacyjnym rozpoczęto tegoroczną edycję pleneru.

Spotkanie odbyło się w Ostrzeszowskim Centrum Kultury, siedzibie organizatora.

Tagi: 

Plener malarski dla seniorów

Zakończył się plener malarski dla seniorów organizowany przez Ostrzeszowskie Centrum Kultury Wzięło w nim udział  siedem osób, w tym dwie osoby z Sycowa.  Plener to nie tylko malowanie ale również poznawanie uroków Ostrzeszowa.

Tagi: 

Plener malarski dla seniorów

Serdecznie zapraszamy do udziału w plenerze malarskim dla seniorów, który organizuje Ostrzeszowskie Centrum Kultury. Plener poprowadzi Pani Elżbieta Lamentowicz / Lubińska. Każdy senior będzie mógł się poczuć jak profesjonalny artysta :) 17 - 20 czerwca - oraz jeden dzień lipca. Najlepsze prace zostaną umieszczone na wystawie poplenerowej. Zapraszamy, szczegóły na plakacie!

Tagi: 

Plener malarski dla młodzieży

Serdecznie zapraszamy do udziału w plenerze malarskim, który organizuje Ostrzeszowskie Centrum Kultury. Plener poprowadzi Pani Elżbieta Lamentowicz / Lubińska. Każdy będzie mógł się poczuć jak profesjonalny artysta :) 24 czerwca - 1 lipca. Najlepsze prace zostaną umieszczone na wystawie poplenerowej. Zapraszamy, szczegóły na plakacie!

Tagi: 

XVII Plener Malarski im. A. Serbeskiego

Ostrzeszowskie Centrum Kultury informuje, że  w dniach  05. VIII .do 18. VIII. br. odbędzie się  w Ostrzeszowie XVII Plener Malarski im. Antoniego Serbeńskiego. Głównym celem  pleneru jest pokazanie piękna naszej ostrzeszowskiej ziemi, udokumentowanie mijającego czasu w architekturze  miasta i przemian jakie przez lata zaistniały w otaczającej nas przyrodzie. Jednocześnie, korzystając z wielkiego dorobku artystycznego Patrona pleneru chcemy  by  uczestnicy pleneru  spojrzeli na  miejsca, w których Antoni Serbeński malował i rysował. Konfrontując przeszłość z dzisiejszym obrazem miasta uzyskamy odpowiedź  – jak zmienił się Ostrzeszów i jego okolice.

 

Tagi: 
Subscribe to RSS - Plener