Październik 2015

Strach się bać ! czyli HALLOWEEN w kinie

"HALLOWEEN W KINIE PIAST 3D" - w piątek 30 października i sobotę 31 października ostrzeszowskie kino nawiedzą duchy, upiory i wszelkiej maści straszydła.

Podziękowanie za Koncert Muzyki Wiedeńskiej

Trudno sobie wyobrazić październik  w Ostrzeszowie bez muzyki wiedeńskiej. Dlatego też od wielu już lat, w jeden z październikowych wieczorów króluje tu muzyka wiedeńska.  16 października 2015 r. odbył się już XII Koncert Muzyki Wiedeńskiej, a na ostrzeszowskiej scenie tradycyjnie wystąpiła Wrocławska Orkiestra Festiwalowa im. Johanna Straussa  z niestrudzonym dyrygentem prof. Janem Ślękiem – Honorowym Obywatelem Miasta i Gminy Ostrzeszów na czele,  dla którego muzyka wiedeńska wciąż pozostaje pasją życia.

 

KINO KONESERA - 28.10.2015 r. - "STILL ALICE"

Zapraszamy do Kina Konesera. Ambitne filmy, bilety tylko 12 zł. 28 października 2015 r. godzina 19.30

Życie dr Alice Howland (Julianne Moore), wykładowczyni Uniwersytetu Columbii, jest spokojne, ustabilizowane i szczęśliwe. Wraz z mężem (Alec Baldwin) ma troje dorosłych i dorastających dzieci – Annę (Kate Bosworth), Toma (Hunter Parrish) i najmłodszą – Lydię, w której postać wciela się Kristen Stewart. I kiedy wydaje się, że nic nie zmąci rodzinnego szczęścia, mająca drobne problemy z pamięcią Alice otrzymuje druzgocącą diagnozę – choruje na rzadką odmianę dziedzicznegoAlezheimera. Dramat paraliżuje życie rodziny, Anna jest matką bliźniąt, a każde z dzieci Alice jest zagrożone chorobą.

Sukcesy za "Kwiaty i zwierzęt"

Miło nam poinformować, że Marysia Patławska lat 13 z Pracowni Plastycznej OCK została wyróżniona w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Kwiaty i zwierzęta"zorganizowany przez OPPZ "Przygoda" Rybnik. Natomiast prace Wiktorii Antoniewicz i Antoniny Manikowskiej zostały zakwalifikowane do wystawy

Wystawa poplenerowa

Zapraszamy do zwiedzania Wystawy Poplenerowej
"Ostrzeszów i okolice".

Galeria OCK:
poniedziałek 8.00 - 16.00
wtorek do piątek 8.00 - 19.30
sobota w godzinach wyświetlania seansów
niedziela 15.30 - 19.30

Wystawa poplenerowa

Zapraszamy na Wernisaż wystawy poplenerowej "Ostrzeszów i okolice"

Tagi: 

Bilety na Koncert... bezcenne

Jaki towar jest najbardziej poszukiwany w Ostrzeszowie w ostatnich kilku miesiącach? Ten oto bilet na XII Koncert Muzyki Wiedeńskiej w Ostrzeszowie! Biletów brakuje od wielu tygodni, znacznie wcześniej nim plakaty imprezy zostały wydrukowane! Najbardziej zapobiegliwi melomani już rok temu zapisali się na bilety, tworząc niecodzienny w dzisiejszych czasach "system kolejkowy".

Spotkanie z ks. Adamem Bonieckim

Rzeczywistość czasem przerasta najśmielsze oczekiwania. A my tak bywamy przywiązani do swoich idei, że przegapiamy rzeczywistość. „Vademecum” ks. Adam Boniecki

Strony